Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Kargom nerede?

Siparişinizin durumunu anasayfamız yer alan KARGOM NEREDE? butonuna tıklayarak veya üyeliğinize giriş yaparak Siparişlerim başlığı altından takip edebilirsiniz.

Kargomu teslim almadan önce nelere dikkat etmeliyim?

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından sigortalı olarak gönderilmektedir. Bu nedenle siparişinizi her zaman kargo görevlisinin yanında açmanızı tavsiye ediyoruz. Kargo poşetinde veya üründe hasar varsa, paket içeriği eksik veya yanlışsa aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir:


     
  1. Kargoyu kesinlikle teslim almayın.

  2.  
  3. Kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturun.

  4.  
  5. Ürünü/kutuyu bu tutanak ile birlikte Arigastro'ya geri gönderin.

  6.  
  7. Durumla ilgili iletişim kanallarımızdan mutlaka bizimle irtibata geçin.


Ürünü kargo görevlisinin yanında açmadıysanız, durumun detaylı açıklamasını ve birkaç fotoğraf ile birlikte talebinizi iletişim kanallarımızdan bize iletin. Uzman müşteri memnuniyeti destek ekibimiz talebinizi inceleyecek ve en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapıyor musunuz?

Hayır. Resmi tatil günlerinde kargo firmaları da hizmet vermediğinden ürünlerinizin teslimatı yapılamamaktadır.

Teslimat adresimi değiştirebilir miyim?

Siparişlerinizi henüz kargoya teslim etmediysek 0850 307 49 56 numaralı müşteri memnuniyeti destek hattımızdan veya siparis@arigastro.com mail adresimizden bize ulaşarak değişiklik talep edebilirsiniz.

Siparişimin teslimatı niçin gecikmiş olabilir?

arigastro.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Satışa sunulan ürünlerimiz bize ait veya firmalara ait depolarda bulunmaktadır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda müşteri memnuniyeti ekibimiz sizinle email veya telefon yolu iletişimi geçecektir.
Üretici firmalardan kaynaklı gecikme yaşanıyorsa firma ile birebir temasa geçerek siparişinizin temini için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Özel sipariş ürünlerin teslim süreleri farklılık gösterebilir. Bu tür siparişlerin teslimat süreciyle ilgili olarak müşteri memnuniyeti destek ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.
Size söz verdiğimiz tarih aralıkları içinde siparişlerinizi ulaştırmak adına elimizden gelen çabayı gösterdiğimize emin olabilirsiniz. Bu durumlarda kısa bir müddet sabrınızı ve anlayışınızı rica ediyoruz.

Ürünleri nasıl paketliyorsunuz?

Her ürünü özenle paketliyor ve 2 kez kalite kontrolden geçiriyoruz. Ayrıca hasar alma ihtimali yüksek olan ürünleri yaşadığımız deneyimlerden de yola çıkarak hasar almadan elinize ulaşmasını sağlayacak şekilde itinayla paketlemekteyiz. Paketiniz tarafınıza ulaştığında kontrol ederek almanızı önemle rica ediyoruz. Yolculuk sırasında dışarıdan alınacak sert darbeler ne kadar iyi ambalaj veya paketleme yaparsak yapalım hasara neden olabilmektedir.

Kargom geldi ancak E-Faturam elime ulaşmadı, ne yapabilirim?

E-Faturanız üye olduğunuz mail adresinize göndermektedir. Öncelikle mail adresinizi kontrol etmenizi rica ederiz. Mail adresinizde faturanız gelmemiş ise 0850 811 12 23 numaralı müşteri memnuniyeti destek hattımızdan veya siparis@arigastro.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.